Zawodowe szkolenia czy warto?

przykładowy opis

Zawodowe szkolenia czy warto?

Postprzez natkawal76 12 gru 2016, o 14:30

Witam wszystkich. Mam pytanie do ludzi, którzy korzystali z usług firm szkoleniowych. Jestem zainteresowany tego typu kursy , które podniosą posiadane umiejętności zawodowe. Żyję w małej miejscowości na Podkarpaciu i z zatrudnieniem jest krucho. Jestem za stary żeby wyjeżdżać za granicę. A, więc pomyślałem o zmianie zawodu i znalezieniu pracy w innym charakterze niż teraz. Czy po takim szkoleniu pracodawcy chętniej zatrudniają pracowników? Niedaleko mnie leży Rzeszów i wpadłem na pomysł, iż tam poszukam zatrudnienia w charakterze akwizytora handlowego. Pomysł jest niezły, ale w życiu bywa różnie i najtrafniejsze pomysły się nie sprawdzają. Powiedzie, jak to wygląda wg was?
natkawal76

Re: Zawodowe szkolenia czy warto?

Postprzez montownia12 11 sty 2017, o 10:32

Witam podnosić kwalifikacje zawsze jest warto
montownia12

Postprzez cookie 23 mar 2017, o 23:03

Warto ponieważ w wielu ofertach pracy wymagane jest odpowiednie doświadczenie, a przez kursy uczysz się różnych nowych umiejętności. Z drugiej strony trafiają się oferty, gdzie pracodawca zapewnia odpowiedni kurs kandydatowi http://praca.gratka.pl/oferta/specjalis ... 81.html?pg
cookie

Postprzez reklamator 29 mar 2017, o 21:05

Szkolenia zawodowe są zazwyczaj warte dużo więcej niż wykształcenie wyższe, ponieważ po szkoleniu zawodowym nauczymy się potrzebnych umiejętności oraz praktyki, natomiast po studiach mamy tylko trochę suchej teorii.

Postprzez heniutek 10 kwi 2017, o 22:37

Ja zdania nie zmienię - zawsze warto ponosić swoje kwalifikacje. Ostatnio byłem na jednym szkoleniu - wielka sala konferencyjna w Warszawie, profesjonalnie przygotowana, doborowi prowadzący i świetne tematy - takie szkolenia naprawdę mają sens.
heniutek

Powrót do Twój przykładowy dział